Toyota J26 - OKAZJE Oceń produkt:

od 839,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Toyota
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Moc: 65 W
  • Ilość ściegów: 26
  • Kolor: czarny
Nowy model 2017!!!
Toyota Super Jeans J26 Super Strong

Do 30 czerwca w promocyjnej cenie 879 zł!!!

W maszynie Toyota Super Jeans J26 wśród 26 programów szycia znajduje się 15 standardowych programów do szycia (pomiędzy innymi: do obszywania dziurki, ściegi proste, kryte, zygzakowe, do reperacji i overlockowy) i 11 ściegów rozciągliwych, a także ozdobnych. Zastosowano progresywny system rotacyjnej komory bębenkowej, samoczynny system nawlekania igły, zastosowaną skróconą instrukcję obsługi i niezwykle intuicyjny panel sterowania. Zszywa choćby 12 warstw materiału. Posiada w zestawie unikatową, tak zwaną pływającą stopkę, zaprojektowaną specjalnie do zszywania grubych materiałów o najróżniejszej grubości.

Maszyny do szycia producenta TOYOTA - to ponad 40 lat wysokiej jakości i niezawodności!

Pierwsza maszyna do szycia marki Toyota pozostała skonstruowana w 1946 roku, pod ścisłym nadzorem pana Kiichiro Toyody, założyciela Toyota Motor Corporation. Jakość pierwszej maszyny do szycia była tak dobra, że można było skorzystać z tego samego logo co samochody TOYOTA. Od tego czasu maszyny do szycia TOYOTA są synonimami jakości, przychylności dla użytkownika i szykownego wyglądu.

cechy produktu:

Gwarancja 3 LATA Door to door


Wszystkie maszyny do szycia Toyota objęte są 3 letnią gwarancją w systemie "Od drzwi do drzwi". W przypadku awarii maszyny, starczy zgłosić problem. Maszyna zostanie odebrana od właściciela, awaria zostanie usunięta a towar zostanie zwrócony tą samą drogą.

Więcej informacji

Instrukcja obsługi

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Maszyny do szycia