Singer 1306 - OKAZJE Oceń produkt:

od 351,47 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Singer
  • Kategoria: Maszyny do szycia

Kompaktowa i przystępna w użyciu maszyna do szycia Simple 1306 firmy Singer to ergonomiczny sprzęt genialny dla początkujących. Instrukcja nawlekania nitki pozostała nadrukowana na maszynie, żeby ułatwić rozpoczęcie pracy.

Maszyna ma 6 zaimplementowanych ściegów: prosty, satynowy, zygzak, kryty, muszelkowy oraz 4-stopniowe obszywanie dziurek. Samoczynny napinacz gwarantuje jednostajne, proste szycie, niezależnie od typu materiału.

Nic tylko brać się do pracy! Nie trzeba choćby samodzielnie ustawiać długości ani szerokości ściegu. Maszyna składa się z szczególnie wytrzymałego, wewnętrznego szkieletu pewnie podtrzymującego cały mechanizm, gwarantującego komfortowe szycie bez przeskoków, a także trwałość urządzenia.

Masz pewność, że Twoja maszyna będzie Ci służyła przez dużo lat. Dwa pionowe bolce szpulki usprawniają i przyspieszają szycie z dwiema igłami. Dzięki szyciu z dwiema igłami (dodatkowy zakup), można wykonać dwa rzędy szwów, które stosuje się do obszywania brzegów i dodawania komponentów dekoracyjnych.

Po prostu zwęż ścieg a dwie igły pobudzą Twoją wyobraźnię! Zdejmowane wolne ramię gwarantuje łatwiejsze obszywanie rękawów, kołnierzy, brzegów spodni, a także wykonywanie zaokrąglonych szwów. LEDowa lampa oświetla Twoje miejsce pracy.

Wysoki podnośnik stopni dociskowej gwarantuje korzystną widoczność w trakcie pracy z wieloma powłokami obszernego materiału. Po prostu wykonaj czynności pokazane na numerowanym diagramie nadrukowanym na maszynie a bez problemu nawleczesz nitkę na szpulę!

Igielnica automatycznie się zatrzymuje w trakcie nawlekania, żeby uniknąć ryzyka obrażeń. Igielnica automatycznie przestanie się obracać, po całkowitym napełnieniu szpuli. Nie musisz się już martwić, że nawleczesz za dużo!

Maszyna posiada następujące akcesoria (umieszczone na tacce w wolnym ramieniu): wielofunkcyjną stopkę, stopkę do zamków, pokrywę do cerowania, zestaw igieł, szpulki, płytkę ściegową, śrubokręt, filc pod szpulkę, rozpruwacz, przewód zasilania, pedał, a także instrukcję.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Maszyny do szycia