Łucznik Mini - OKAZJE Oceń produkt:

od 200,75 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Łucznik
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Szycie wstecz: tak
  • Ilość ściegów: 12
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini posiada szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego przeuroczy design, dzięki czemu stanowi idealny upominek dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin doskonałej zabawy, ale także wspomoże rozwój koordynacji wizualnie-ruchowej, zmysłu estetyki i wyobraźni. Dzięki zaś mocnemu wykonaniu i dbałości o detale, będzie służyć dzieciom poprzez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, żeby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini ma dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Przez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie zapotrzebowania dobrać naprężenie nici. By ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję samoczynnego szycia, do tej pory dostępną tylko w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na wybór pomiędzy ręczną lub nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji oraz indywidualnej sprawności manualnej i motorycznej dziecka. W razie potrzeby można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną przy pomocy przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

wybór między dwoma prędkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, w dodatku zwiększa bezpieczeństwo operacji i upraszcza nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania nawet przypadkowo zbyt solidne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini ponadto wygodnie umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, zastosowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie i komfortową rączkę do przenoszenia, co upraszcza jej transport. Ponadto zaopatrzona jest w diodę LED nad polem pracy, upraszczającą staranny podgląd szycia, a także pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie zapotrzebowania możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i wziąć ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, nawlekacz oraz szpulki. Maszyna Mini ma 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do stosowania sprzętu..

Opis
charakterystyczne wyposażenie

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Maszyny do szycia