Łucznik Everyday - OKAZJE Oceń produkt:

od 295,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Łucznik
  • Kategoria: Maszyny do szycia
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna produkowana z myślą o osobach początkujących i wszelkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którązabrać ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, konwencjonalnych maszyn, dzięki temu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak pełną podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania jeszcze przez dzieci. Maszyna ta zastosowane 16 programów szycia, które dostosowywane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność powiększa opcja szycia wstecznego i regulacja szybkości szycia, dzięki którejdopasujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna wyekwipowana jest we wbudowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici oraz komfortową rączkę do przenoszenia, co wyraźnie ułatwia transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday ma chwytacz rotacyjny, dotąd dostępny wyłącznie w maszynach wyższej klasy. Dzięki temu pracuje cicho - ale pewnie i starannie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni praktyczna - nadzwyczajnie nadaje się do znikomych poprawek krawieckich oraz rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swoim gabarytom, maszyna doskonale pasuje do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do niedużych reperacji podartych ubrań, lecz też będzie nieprzeciętnym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie również genialnym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin perfekcyjnej rozrywki, lecz także wspomoże rozwój koordynacji wizualnie-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny oraz innych cienkich tworzyw. Pamiętaj jednak, iż jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co za tym idzie - silniku małej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych dzianin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, ręczny nawlekacz, a także szpulki. Maszyna Everyday ma 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu.

Funkcje
dane technologiczne

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Maszyny do szycia